HomeBlogUncategorizedÖney Mimarlık

Öney Mimarlık

1976 ‘dan itibaren uluslararası iç mimari tasarım ve uygulama projelerinde yenilikçi işlere imza atan, Türkiye’nin öncü iç mimarlarından Mustafa Öney 1988 yılında Öney Mimarlık’ı kurdu.

2007 yılında global gelişmelere paralel olarak, iç mimaride yakalanan ruhu daha geniş alanlara taşıyabilmek amacıyla şirket hizmetlerine mimari tasarımı ekledi.

Öney ailesinin yeni halkası, 3. neslin katılımıyla, daha zengin bakış açıları ve disiplinlerarası bir tasarım anlayışıyla güçlenerek yoluna devam ediyor. Bugün farklı nesillerin uyum içinde çalışabildiği üretken bir platform oluşturmayı başaran Öney Mimarlık, deneyimi yenilikle buluşturan bir anlayışla hem bireysel hem de kurumsal yaşam alanı tasarımlarına imza atmaya devam ediyor.

Öney hayatın içinde, yaşayan, sürdürülebilir tasarımları hedefliyor. Öney’in bütünleşik hizmet anlayışının bir parçası olarak, her bir proje, uygulama alanında defalarca kez test edilmiş deneyimli iş ortaklarıyla, zaman ve kaliteden ödün vermeden gerçekleştiriliyor. Mimaride Öney ekolü ulusal ve uluslararası platformda elde edilen ödüller, dikkat çeken projelerle her geçen gün kendini daha da güçlü hissettiriyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boost your business with our Label Printing and recommendations.

Sitemap